Wyścig szczurów STOP – zmień obłęd w życie

Praca, praca, praca potem szybkie wakacje i znowu praca, praca, aby czuć się lepiej.

A co w zamian otrzymujesz, jak sobie wynagradzasz czas spędzony w pracy, niespełnione marzenia, niespełnione obietnice dane dzieciom, żonie, mężowi, mówisz to tylko chwila, zaraz odpocznę.

Czym sobie rekompensujesz swój czas kolejną bluzką, butami, kolejnym zegarkiem, gadżetem czy kolejnym samochodem?

A może zbierasz znajomych na FB, Instagramie, Twitter, kolekcjonujesz wręcz – to jest trofeum do pokazywania, i szukanie glorii. Szybki błysk fleszy, lajki, serduszka itp. W imię tego co nazywa się sławą, splendorem.

Coraz szybszy tryb życia sprawia, że życie ucieka Ci przez palce.

Zobacz obejrzyj się wkoło. Idziesz ulicą i widać ludzi którzy trzymają nos w telefonie szukają emocji, akceptacji, uznania, szukają uwagi innych. Lepsza praca, lepsza kasa, a czas się kurczy . Wykorzystują się każdą minutę, aby być aktywnym na forach, w mediach społecznościach. Wirtualny świat jest bardziej atrakcyjny, kolorowy, „tu mogę być kim chce” – „BO JA”  mam to, czy tamto. Kupiłem/ kupiłam jestem lepsza / lepszy bo mam. I mam woje życie. Czy tylko stoisz i przyglądasz się celebrytom, zamiast zacząć żyć własnym. Gdzie podziały się Twoje marzenia?

Wyobraź sobie co się z Tobą stanie jak stracisz kontakt ze światem i zabraknie prądu, walka o zasięg stanie się czymś o wartości złota. Pogoń za lajkiem staje się chorobą. Liczy się kasa, sukces, gry uczą zabijać i bezduszności, reklamy programują Twój umysł i coraz mniej ludzkich wartości.

Upadek jest bliski. Przestań prowadzić życia z zamkniętymi oczami.

Jaki jest twój następny ruch?

Stoisz u bram i patrzysz przez dziurkę od klucza, jak inni żyją, przekręć klucz i ZACZNIJ ŻYĆ swoim życiem.  Otwórz oczy to nie sen tylko życie daje Tobie wartość. Ucieczka, strach, złość, brak samoakceptacji, fobie, depresja, stres patrzysz na siebie przez pryzmat innych ludzi, jak Ciebie osądzą. Przestań się potykać o kamienie każdego dnia.

Jaką drogę wybierasz, kiedy stoisz u bramy wchodzisz czy zawracasz wracając do swojej dziurki od klucza?

Nikt prócz Ciebie nie zna Cię tak jak TY!!!!!

To decyzja, którą podejmujesz sam!!!!!

TAK CHCĘ ŻYĆ

TAK CHCĘ MARZYĆ

TAK CHCĘ ZREALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA.

tak przestaję realizować czyjeś marzenia i realizuję dla siebie

Masz wybór drogi która będzie Twoją przyszłością.

W sklepie podejmujesz decyzję co chcesz jeść, jakie buty kupić, ubrania, a Twoje życie i zdrowie zostawisz przypadkowi czy chcesz by ktoś za Ciebie podejmował decyzje i wykorzystał byś realizował marzenia kogoś kogo nawet nie lubisz.

Decyzja zawsze jest Twoja.

Chcesz zmian w Twoim życiu, która jest stała?

Bez wysiłku i inwazji w Twoim życiu, bez rewolucji i wyrzeczeń.

Zapisz się na kurs

JINUJ DLA SIEBIE

Napisz a dowiesz się więcej.

Jagliński.jacek@gmail.com

Pragniesz czegoś tak bardzo, a jednak brakuje Ci czasu w ciągu dnia!

Kiedy słyszysz ciszę i

Czas by się zatrzymać!!

STOP!!!